"Hərbiyyə" hərbi-vətənpərvərlik düşərgəsinə seçilmiş iştirakçıların adlı siyahısı

"ASAN xidmət", "ASAN Könüllüləri" Təşkilatı, Azərbaycan Respublikası Müdafiə nazirliyi, Türk Əməkdaşlıq və Koordinasiya Agentliyi, Azərbaycan Respublikası Gədəbəy Rayon İcra Hakimiyyəti və "Cavad Xan" Tarix və Mədəniyyət Fondunun birgə təşkilatçılığı ilə həyata keçirilən “Hərbiyyə” hərbi-vətənpərvərlik düşərgəsinə seçilmiş iştirakçıların adlı siyahısını təqdim edirik:
Bəxtiyar Bayramov Eliya
Nərmin Camalzadə  
Ayşən Camalzadə Kamil
Rəşad Məhərrəmov Fizuli
Məhyəddin Kərimov Musa
Bəxtiyar Rzayev Zahid
Yaşar Qasimov David
Arzu Abdulova Bəxtiyar
Asiman Məhərrəmova Akif
Mirzaur Hüseynli Vüqar
Yusif Yaqublu Yusif
Nilgün Şahinqızı Şahin
Elmir Nuriyev Saleh
Məhəmməd Quluzadə Novruz
Əli Məmmədzadə  
Ayxan Muradlı Elxan
Aqil Məmmədov Asif
Nurlan Nəsibzadə Mübariz
Taleh Qasımov Vəlhəd
Sənan Ələsgərov
Aytən Məmmədova
Rüfət Behbudzadə
Aygun Abbasova
Kənan Şixəliyev
Rəfsanə Qurbanova
Anar Şabizadə
Bəxtiyar Nəcəfzadə
Günel Ağayeva
Aydın Babayev
Qüdrət Məhərrəmov
Rza Məmmədzadə
Kənan Nəsibov
Orxan Qarayev
Fidan Memmedova
Əli Zeynallı
Nəzirə Ağabalayeva
Dmitriy Yermakov
Aysel Əlizadə 
Kənan Əliyev
Rza Mirzəzadə Fəxrəddin
Elmira Rüstəmova
Namiq Ağayev
Gulsum Mehdiyeva
İbrahim Əliyev
Eldar Ağazadə  
Aysu Abbasəliyeva Həsən
Əli Rüstəmli  
Etiram Sadıqzadə Etibar
Məryəm Hacıyeva Etibar
İlknur Bayramov Rövşən
Cavad Cavadlı  
Zaur Babayev  
Cavid Cəfərov Qabil
Anar Musayev  
Eltun Rəsulzadə Baba
Vəfa Mustafayeva Arif
Ayla Babayeva Anar
Günel Zalova Eldar
Azər Əliyev  
Cabir Məmmədli Emin
Rimma Şurupova Yevgenyevna
Xədicə İsmayılzadə Bədəl
Ülkər İsmayılzadə Bədəl
Elvin Mirzəyev İlqar
Pərviz Səmədov Nəbi
Aqşin Balahəsənli  
İlkin Salmanov Şahin
Hüseyn Məhərrəmli Bəhruz
Səidə Məmmədli Elduz
Rza Əliyev  
Nicat Əliyev Səttar
Huri Vəlizadə Novruz
İlham Əmrahov Habil
Xaliq Hətəmov Çərkəz
Zaur İmamverdili  
Rəqsanə Seyidzadə  
Şahnaz Hümbətova  
Müzəffər Əliyev
Elçin İsmayılov Ramiz
Rüfət Xudaverdiyev  
Qorxmaz Məmmədov Ağa
Nicat Rəşidov Mahmud
Pərviz Əliyev
Emin Əlizadə
Elnur Hüseynli
Türkan Şahvələdli Əlbəndə
Allahşükür Məmmədov Vəliəddin
Əlvan Vəliyev Allahverdi
Nərmin Əliyeva Əlövsət
Ağakişi İsmayılov Səttar
İsmayıl İsmayılzadə Mahmud
Sevinc Mustafayeva Kərim
Zeybə Vəliyeva Natiq
Güləsər Məmmədova Kərəm
Füzuli Əhmədov Əli
Əli Abdulrəhimov Şıxəli
Mətin Zeynalov Baba
Azər Şirinov Malik
Əlihüseyn Əliyev Əhməd